Завершився інтелектуальний марафон – ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН України та ІІ етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо учнів, які, під керівництвом учителів-наставників, гідно представили наш навчальний заклад і вибороли переможні та призові місця:
Мельник Анастасію, ученицю 6 класу, І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, вчитель – Чубар С. В.;
Терепенчук Анну, ученицю 5 класу, ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, вчитель – Лазарук Л. І.;
Лавренюк Юлію, ученицю 6 класу, ІІІ місце на олімпіаді з математики, вчитель – Шкорбецький П. О.;
Терепенчука Богдана, учня 7 класу, ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури, вчитель – Чубар С. В., та ІІІ місце на олімпіаді з фізики, вчитель – Бурляк В. В.;
Семенюка Максима, учня 9 класу, ІІ місце на олімпіаді з біології, вчитель – Буяр Н. І.;
Маковську Богдану, ученицю 9 класу, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови, вчитель – Терепенчук С. В. та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН України, вчитель – Сохатюк О. М.
Дака Дмитра, учня 9 класу, ІІ місце на олімпіаді з німецької мови, вчитель –Столяр Х. В.;
Мелешко Богдана, учня 9 класу, ІІ місце на олімпіаді з історії, вчитель – Сохатюк О. М. та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН України, вчитель – Чубар С. В.

Бажаємо вам нових перемог на науковому Олімпі!

Переглянути у Facebook