Угода про співпрацю між КУ Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та кафедрою теорії та методик початкової освіти Кам’янець – Подільського національного університету ім. І.Огієнка відкриває нові можливості для педагогів Дунаєвеччини.

Так, 5 жовтня 2021 року наші педагоги взяли активну участь у проведенні регіонального практичного семінару-тренінгу “Фахова підготовка майбутніх учителів початкових класів у контексті реформування освіти” для здобувачів спеціальності Початкова освіта. Ковальчук Алла Володимирівна, учитель 4-А класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3; Зоріна Лариса Василівна, учитель 4 класу Рахнівської гімназії та Бойко Наталія Василівна, учитель англійської мови Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ст. провели для студентів майстер-класи, поділившись власними напрацюваннями, педагогічними секретами щодо добору методів і прийомів Нової української школи.

Студенти мали можливість задати запитання і отримати відповіді від кращих учителів-практиків. Слід зазначити, що Ковальчук А.В. та Зоріна Л.В. стали першими сертифікованими вчителями початкових класів Дунаєвеччини. А це не лише 20% надбавка до заробітньої плати, не лише заміна атестації, це – реалізація основного завдання сертифікації: виявити найбільш талановитих педагогів та мотивувати їх до постійного професійного вдосконалення.

Для учасників семінару працівниками кафедри було організовано екскурсію у навчальний корпус-музей, де представлені праці студентів-художників. Новий досвід, нові можливості – це ще один крок у професійному зростанні педагога.

Сподіваємось, що плідна співпраця відкриватиме і далі нові горизонти для вдосконалення і самореалізації педагогів Дунаєвеччнини.

Переглянути у Facebook