Любов до рідного краю, до землі, до людей, що її заселяють, є спільною турботою про те, щоб він був багатшим, красивішим, культурнішим.

Для того потрібно добре знати його історію, природу, економіку, етнографію і культуру.

24 листопада публічно – шкільна бібліотека с.Рахнівка спільно з клубом організували та провели історико – краєзнавчу годину «Стежками рідного села».

У святково прибрану залу в стилі народознавчих традицій були запрошені учні ліцею , представниці старшого покоління села.

Під час заходу присутні ознайомилися з минулим і сучасним, з історичними місцями ,пам’ятками та видатними особистостями рідного краю.

Дізналися багато цікавого з історії села від літніх односельчан, адже старші люди мають дивовижну здатність розповідати, переказувати, ділитися спогадами.

Переплелися давнина і сьогодення.

Була організована виставка-портрет села: «Наймиліший серцю край».

Кажуть, що села старіють, як і люди. Але, якщо молодь підтримує звичаї, цікавиться своїм корінням, воно розквітає і дає поштовх новим поколінням для нових звершень.

Сьогодні село вабить до себе , не зважаючи ні на які життєві труднощі й негаразди, воно живе. Головним життєдайним джерелом є люди, які творять історію, невтомно працюють, вирощують хліб, виховують дітей.

Переглянути у Facebook